ریست به تنظیمات کارخانه

تمام مدل های لامپ پریزم نیلیگو دارای تنظیمات پیش فرض کارخانه ای هستند. ممکن است به هر دلیلی نیاز به بازگرداندن لامپ به این تنظیمات داشته باشید. روش های انجام این کار در ادامه توضیح داده شده است.

1. روش تکان دادن:

برای بازگرداندن لامپ به تنظیمات پیش فرض با روش تکان دادن کافی است ابتدا لامپ را به یک سرپیچ سیار متصل کنید. سپس در حالی که لامپ روشن است آن را به طور کامل سر و ته کرده و حدود 3 ثانیه صبر کنید. با چهار بار تکرار این فرایند لامپ به تنظیمات کارخانه ای باز خواهد گشت.

2. روش خاموش و روشن کردن:

روش تکان دادن ساده ترین روش بازگرداندن لامپ نیلیگو پریزم به تنظیمات کارخانه است. اگر به لامپ دسترسی ندارید می توانید با خاموش و روشن کردن طبق الگوی زیر، لامپ را به حالت پیش فرض باز گردانید.
لامپ را روشن کنید (برای 5 ثانیه روشن نگه دارید) – خاموش کنید – روشن کنید (برای 5 ثانیه روشن نگه دارید) – خاموش کنید – روشن کنید(این بار 15 ثانیه روشن نگه دارید) خاموش کنید.
اکنون لامپ شما باید ریست شده باشد و نور آن با روشن شدن به رنگ صورتی در خواهد آمد.

3. روش اپلیکیشن:

اپلیکیشن نیلیگو را باز کرده و از لیست لامپ های پریزم، آیکون لامپی که قصد ریست کردنش دارید را لمس کرده و چند لحظه نگه دارید. سپس گزینه باز گرداندن به تنظیمات کارخانه را انتخاب نمایید. در پاسخ به پیغام هشدار گزینه بله را انتخاب کنید تا لامپ به حالت پیش فرض باز گردد.
راه اندازی پریزم جدید
About us
Menu